Технічне завдання II для реклами
Важливі організаційні моменти
Пройти урок з викладачем
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.
Час виходу реклами
Реклама в ранковий час 8-9:00 за київським часом. У день реклами просимо робити не більше 20 сторіс, важливо, щоб наші відео були першими і не загубилися в потоці інших сторіс.
Узгодження матеріалу
Матеріали на узгодження з готовими розміщеннями свайпа, написами і відміткою відправити на пошту pr@allright.com заздалегідь за 3 дні до дня виходу реклами.
Перепост сторіс на нашу сторінку
Якщо ви не проти, ми можемо в подальшому перепостити на нашу сторінку вашу публікацію або використовувати в рекламних матеріалах школи. Просимо заздалегідь цей момент узгодити.
Сценарій сторіс
1
Підводка (1-а сторіс)
зробити опитування, тест, челлендж або голосування, щоб зацікавити підписників. Наприклад, займаєтеся англійською додатково? А як вчите англійську з дітьми? (питання на Ваш вибір)
2
Фрагмент уроку (2-а сторіс)
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.

Напис на сторіс: AllRight - це найбільша міжнародна школа англійскої мови, індивідуальні уроки для дітей від 4-х років.

Поставити свайп
3
Переваги школи ( 3-4-а сторіс)
Рекомендація-відгук блогера о перевагах школи на фоні урока або після у форматі розмовної сторіс.
Важливо замотивувати аудиторію залишити заявку на безкоштовний пробний урок и самостійно оцінити формат онлайн навчання.

Сертифіковані викладачі
Індивідуальні заняття для дітей від 4-х років зі стандартними вчителями, із США та Англії і носії мови. Розмовні клуби за інтересами на різні теми (входять в пакет занять).

Кембриджська комунікативна методика
Програма вивчення англійської в AllRight базується на Кембриджській комунікативній методиці. Вона робить акцент на усному мовленні, навчає дитину вільно спілкуватися англійською. Такий підхід вважається на сьогоднішній день одним із найбільш ефективних.Allright бере англійську повністю на себе
Тепер не потрібно годинами сидіти за домашнім завданням дитини зі школи. AllRight бере англійську на себе! Зберігаємо гармонію в сім'ї, матуся може бути спокійною за рівень знань англійської в майбутньому. Перед кожним уроком є нагадування, після кожного заняття звіт, а прогрес можна відстежувати в особистому кабінеті з телефону. Ви самі обираєте час занять, можете їх скасовувати і переносити. Все це доступно в особистому кабінеті на сайті.Написи на сторіс: " Знання ━ кращий подарунок. Подаруйте друзям сертифікат на уроки англійської від AllRight. "

"Курс англійської платний". "Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО"
Знижка 40% на всі пакети занять до 31.05 для нових учнів!

Поставити свайп

4
Мобільний додаток (5-а сторіс)
Просимо записати відео як дитина грає в гру All Right із додатка на телефоні або планшеті. У додатку є два режими: грати з Чарлі і режим для батьків. (Для встановлення додатку на телефон чи планшет перейдіть за посиланням і виберіть операційну систему вашого пристрою: https://go.onelink.me/jFmy/50c2de9)

В додатку можна відстежувати прогрес дитини, дивитися пройдені теми, матеріали і контролювати виконання домашнього завдання. У записі відео для реклами необхідно показати його функціонал. Ви не зможете запізнитися на урок - завдяки мобільному додатку All Right , можна підключитися до заняття навіть з телефону або планшета з будь-якого місця (зручно, практично, вигідно). У додатку All Right можна не тільки займатися, а й вивчати мову граючись разом з веселим анімованим персонажем - лисеням Чарлі. Він - Ваш репетитор англійської мови (гра абсолютно безкоштовна для учнів школи). Якщо дитину не відірвати від телефону, то можна запропонувати щось корисне і цікаве. Наприклад, скачати гру від All Right. Дитина буде вчити нові слова, тренувати вимову і отримувати підтримку від нашого анімованого персонажа Чарлі.

Напис на сторіс: Мій персональний промокод дає знижку 20% при першій оплаті урокоів (промокод даємо за 3 дні публикації)

Поставити свайп і відмітку школи

Приклад реклами