Технічне завдання II для реклами
Важливі організаційні моменти
Пройти урок з викладачем
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.
Час виходу реклами
Реклама з 12:00 до 15:00 за київським часом. У день реклами просимо не робити інші інтеграції і не викладати більше ніж 20 сторіс, важливо, щоб наші відео не загубилися в потоці інших сторіс.
Узгодження матеріалу
Матеріали на узгодження з готовими розміщеннями свайпа, написами і відміткою відправити на пошту pr@allright.com заздалегідь за 3 дні до дня виходу реклами.
Перепост сторіс на нашу сторінку
Якщо ви не проти, ми можемо в подальшому перепостити на нашу сторінку вашу публікацію або використовувати в рекламних матеріалах школи. Просимо заздалегідь цей момент узгодити.
Сценарій сторіс
1
Підводка (1-а сторіс)
зробити опитування, тест, челлендж або голосування, щоб зацікавити підписників. Наприклад, займаєтеся англійською додатково? А як вчите англійську з дітьми? (питання на Ваш вибір)
2
Фрагмент уроку (2-а сторіс)
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.

Напис на сторіс: AllRight - це міжнародна школа англійскої мови, індивідуальні уроки для дітей від 4-х років.

Поставити свайп
3
Переваги школи ( 3-4-а сторіс)
Рекомендація-відгук блогера о перевагах школи на фоні урока або після у форматі розмовної сторіс.
Важливо замотивувати аудиторію залишити заявку на безкоштовний пробний урок и самостійно оцінити формат онлайн навчання.

Сертифіковані викладачі
Індивідуальні заняття для дітей від 4-х років зі стандартними, преміум вчителями та носіями мови. Розмовні клуби за інтересами на різні теми (входять в пакет занять).

Кембриджська комунікативна методика
Програма вивчення англійської в AllRight базується на Кембриджській комунікативній методиці. Вона робить акцент на усному мовленні, навчає дитину вільно спілкуватися англійською. Такий підхід вважається на сьогоднішній день одним із найбільш ефективних.

Allright бере англійську повністю на себе
Тепер не потрібно годинами сидіти за домашнім завданням дитини зі школи. AllRight бере англійську на себе! Зберігаємо гармонію в сім'ї, матуся може бути спокійною за рівень знань англійської в майбутньому. Перед кожним уроком є нагадування, після кожного заняття звіт, а прогрес можна відстежувати в особистому кабінеті з телефону. Ви самі обираєте час занять, можете їх скасовувати і переносити. Все це доступно в особистому кабінеті на сайті.

Наша школа працює для вас все літо!
Літні канікули це відмінна можливість підтягнути англійську.
Так як шкільні уроки вже закінчилися у дитини більше вільного часу, який можна приділити вивченню мови.
А з додатком від Allright ви зможете відвідувати уроки з будь-якої точки світу: на морі, в горах, у бабусі в селі, головне наявність інтернету і телефону під рукою.

Написи на сторіс: " Знання ━ кращий подарунок. Подаруйте друзям сертифікат на уроки англійської від AllRight. "

"Курс англійської платний". "Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО"

Поставити свайп

4
Розповісти о программі навчання (5-а сторіс)
На сайті відкрити вкладку процес навчання і наочно показати програму. Вона розроблена на 4 рівня підготовки дитини, від першого знайомства до впевненого володіння мови.
https://allright.com/uk/levels
Навчання комплексне. Діти вивчають граматику, поповнюють словниковий запас і покращують розмовні навички, і все це в інтерактивній формі. Також, в школі є додаткові курси:
* Minecraft- ігровий курс для дітей від 6 до 9 років з носіями мови допоможе вашій дитині збільшити словниковий запас і поліпшити граматичні навички.

* Booster- експрес курс для повторення матеріалу. Ваша дитина в найкоротші терміни закріпить або освіжить отримані знання і буде готовий до шкільної програми.
* А також тематичні розмовні клуби приурочені до свят: Пасха, День Святого Валентина, Новий Рік, Хелоуін.Поставити свайп і відмітку школи

Приклад реклами