Технічне завдання I для реклами
Важливі організаційні моменти
Пройти урок з викладачем
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.
Час виходу реклами
Реклама в ранковий час 8-9:00 за київським часом. У день реклами просимо робити не більше 20 сторіс, важливо, щоб наші відео були першими і не загубилися в потоці інших сторіс.
Узгодження матеріалу
Матеріали на узгодження з готовими розміщеннями свайпа, написами і відміткою відправити на пошту pr@allright.com заздалегідь за 3 дні до дня виходу реклами.
Перепост сторіс на нашу сторінку
Якщо ви не проти, ми можемо в подальшому перепостити на нашу сторінку вашу публікацію або використовувати в рекламних матеріалах школи. Просимо заздалегідь цей момент узгодити.
Сценарій сторіс
1
Підводка (1-а сторіс)
зробити опитування, тест, челлендж або голосування, щоб зацікавити підписників. Наприклад, займаєтеся англійською додатково? А як вчите англійську з дітьми? (питання на Ваш вибір)
2
Фрагмент уроку (2-а сторіс)
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.

Напис на сторіс: AllRight - це найбільша міжнародна школа англійскої мови, індивідуальні уроки для дітей від 4-х років.

Поставити свайп
3
Переваги школи ( 3-4-а сторіс)
Рекомендація-відгук блогера о перевагах школи на фоні урока або після у форматі розмовної сторіс.
Важливо замотивувати аудиторію залишити заявку на безкоштовний пробний урок и самостійно оцінити формат онлайн навчання.

Сертифіковані викладачі
Індивідуальні заняття для дітей від 4-х років зі стандартними вчителями, із США та Англії і носії мови. Розмовні клуби за інтересами на різні теми (входять в пакет занять).

Кембриджська комунікативна методика
Програма вивчення англійської в AllRight базується на Кембриджській комунікативній методиці. Вона робить акцент на усному мовленні, навчає дитину вільно спілкуватися англійською. Такий підхід вважається на сьогоднішній день одним із найбільш ефективних.Інтерактивні уроки.
Ваша дитина буде повністю занурена в різні види завдань. Це і вправи, і пісні, і ігри, і мультики. Із їх допомогою увагу дитини легше утримувати, і зацікавленість дитини до навчання тільки збільшується. Немає нудних і однотипних завдань, є багато інтерактиву, що особливо любить молоде покоління.

Написи на сторіс: " Знання ━ кращий подарунок. Подаруйте друзям сертифікат на уроки англійської від AllRight. "

"Курс англійської платний". "Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО"
Знижка 40% на всі пакети занять до 31.05 для нових учнів!

Поставити свайп

4
Віповід-відгук дитини (5-а сторіс)
Акцент на результаті і прогресі в навчанні дитини. Можна розповісти про підхід Вашого педагога, як проходять уроки, деталізувати інформацію. Відповідь-відгук дитини після уроку (її враження, емоції, що вивчили на уроці, чи сподобався в цілому урок та чому?). Можна задати дитині пряме запитання "Які нові теми вивчили з учителем?", "Онлайн займатися крутіше, ніж в школі?", "Навіщо ти вчиш англійську?", "Чи всі твої друзі вчать англійську та для чого?".Напис на сторіс: Мій персональний промокод дає знижку 20% при першій оплаті урокоів (промокод даємо за 3 дні публикації)

Поставити свайп і відмітку школи

Приклад реклами