Технічне завдання I для реклами
Важливі організаційні моменти
Пройти урок з викладачем
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.
Час виходу реклами
Реклама з 12:00 до 15:00 за київським часом. У день реклами просимо не робити інші інтеграції и викладати не більше ніж 20 сторіс, важливо, щоб наші відео не загубилися в потоці інших сторіс.
Узгодження матеріалу
Матеріали на узгодження з готовими розміщеннями свайпа, написами і відміткою відправити на пошту pr@allright.com заздалегідь за 3 дні до дня виходу реклами.
Перепост сторіс на нашу сторінку
Якщо ви не проти, ми можемо в подальшому перепостити на нашу сторінку вашу публікацію або використовувати в рекламних матеріалах школи. Просимо заздалегідь цей момент узгодити.
Сценарій сторіс
1
Підводка (1-а сторіс)
зробити опитування, тест, челлендж або голосування, щоб зацікавити підписників. Наприклад, займаєтеся англійською додатково? А як вчите англійську з дітьми? (питання на Ваш вибір)
2
Фрагмент уроку (2-а сторіс)
На сторіс відобразити відеокадри з уроку, де дитина спілкується з викладачем (емоції дитини, як вона залучена в процес навчання). Урок бажано проходити з комп'ютера або ноутбука.

Напис на сторіс: AllRight - це міжнародна школа англійскої мови, індивідуальні уроки для дітей від 4-х років.

Поставити свайп
3
Переваги школи ( 3-4-а сторіс)
Рекомендація-відгук блогера о перевагах школи на фоні урока або після у форматі розмовної сторіс.
Важливо замотивувати аудиторію залишити заявку на безкоштовний пробний урок и самостійно оцінити формат онлайн навчання.

Кембриджська комунікативна методика
Програма вивчення англійської в AllRight базується на Кембриджській комунікативній методиці. Вона робить акцент на усному мовленні, навчає дитину вільно спілкуватися англійською. Такий підхід вважається на сьогоднішній день одним із найбільш ефективних.

Інтерактивні уроки.
Ваша дитина буде повністю занурена в різні види завдань. Це і вправи, і пісні, і ігри, і мультики. Із їх допомогою увагу дитини легше утримувати, і зацікавленість дитини до навчання тільки збільшується. Немає нудних і однотипних завдань, є багато інтерактиву, що особливо любить молоде покоління.

Наша школа працює для вас все літо!
Літні канікули це відмінна можливість підтягнути англійську.
Так як шкільні уроки вже закінчилися у дитини більше вільного часу, який можна приділити вивченню мови.
А з додатком від Allright ви зможете відвідувати уроки з будь-якої точки світу: на морі, в горах, у бабусі в селі, головне наявність інтернету і телефону під рукою.

Сертифікові вчителі
На сайті школи - показати викладачів.
https://allright.com/ru/teachers
Викладачі є стандартні, преміум і носії мови. Тільки 4 із 100 викладачів потрапляють в команду, проходячи суворий конкурсний відбір.
Всі вони мають вищу педагогічну/лінгвістичну освіту, міжнародний сертифікат та великий досвід роботи з дітьми різного віку.
На сайті ви можете познайомиться з кожним викладачем, прочитати про нього живі відгуки від батьків і відео-презентацію.


Написи на сторіс: " Знання ━ кращий подарунок. Подаруйте друзям сертифікат на уроки англійської від AllRight. "

"Курс англійської платний". "Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО"

Поставити свайп

4
Віповід-відгук дитини (5-а сторіс)
Акцент на результаті і прогресі в навчанні дитини. Можна розповісти про підхід Вашого педагога, як проходять уроки, деталізувати інформацію. Відповідь-відгук дитини після уроку (її враження, емоції, що вивчили на уроці, чи сподобався в цілому урок та чому?). Можна задати дитині пряме запитання "Які нові теми вивчили з учителем?", "Онлайн займатися крутіше, ніж в школі?", "Навіщо ти вчиш англійську?", "Чи всі твої друзі вчать англійську та для чого?".Напис на сторіс: Мій персональний промокод дає +2 індивідуальних урока з викладачем при першій оплаті урокоів (промокод даємо за 3 дні публикації)

Поставити свайп і відмітку школи

Приклад реклами