Podmínky zadávání pro reklamní příběhy
Podmínky zadávání pro reklamní příběhy
Důležité organizační body
Absolvujte hodinu s učitelem
Ve videu ukažte fragment hodiny, na které dítě komunikuje s učitelem (jeho emoce, způsob zapojení do procesu). Je vhodné absolvovat hodinu na počítači nebo notebooku.
Čas vydání reklamy
Inzerce ráno do 9:00 ve vašem časovém pásmu. V den reklamy Vás žádáme, abyste neudělali více než 20 příběhů, protože je pro nás důležité, aby byly reklamní videa prvé a neztratily se ve skupině jiných příběhů.
Schválení materiálů
Materiály ke schválení s hotovými místy pro potažení prstů, nápisy a logem školy pošlete na adresu partner@allright.com 3 dny před datem zveřejnění.
Sdílení příběhů na naší stránce
Pokud Vám to nevadí, můžeme do budoucna Vaši publikaci sdílet na naší stránce nebo ji použít v propagačních materiálech školy. Žádáme Vás, abyste to předem odsouhlasili.
Scénář příběhu
1
Úvod (1. příběh)
Scénář příběhu. Úvod (1. příběh). Nahrajte video ve formátu ankety, testu, výzvy nebo hlasování pro zaujetí odberatelů. Například: Studuješ angličtinu mimo školy? Jak studujete angličtinu s dětmi? (Otázky dle Vašeho uvážení)
2
Fragment hodiny (1. - 2. příběh)
Ve videu zobrazte fragment hodiny, kde můžete slyšet, jak dítě komunikuje s učitelem (ukažte jeho emoce, jak se do procesu zapojuje) a zpětnou vazbu dítěte po skončení hodiny. Můžete dítěti položit úvodní otázku Jaké nové témata jste se s učitelem naučili?", "Je studium online víc cool než ve škole?", "Co se ti nejvíc líbilo?" nebo položte vlastní otázku. Je důležité absolvovat hodinu na počítači nebo notebooku.

Dejte nápisy s textem na video: Allright je mezinárodní anglická jazyková škola. Individuální hodiny pro děti od 4 let.

Přidejte potažení prstem.
3
Výhody školy (3. - 4. příběh)
Doporučení rodiče - zpětná vazba VOICE o výhodách školy (volitelné), v pozadí video z hodiny nebo po doporučení (může být ve formátu mluvící hlavy). Je důležité motivovat diváky, aby se přihlásili na bezplatnou hodinu a nezávisle hodnotili formát online učení.

1. Cambridgeská komunikační metodologie
AllRight je mezinárodní anglická jazyková škola. Výukový program AllRight je založen na Cambridgeské komunikační metodologii. Zaměřuje se na mluvení a učí dítě plynule komunikovat v angličtině. Tento přístup se dnes považuje za jeden z nejefektivnějších.

2. Finančně výhodné
Nemusíte řešit kopec učebnic a platit za nepotřebné knihy a sešity. Platba zahrnuje absolutně všechny materiály v interaktivním formátu, které jsou potřebné k osvojení jazyka. Hodiny se konají online, což znamená, že nemusíte nikam chodit. Náklady na dopravu nejsou. Šetříte čas, peníze a námahu.

3. Čas strávený spolu
Budete schopni sledovat výsledky vzdělávání a být přítomni během hodin. Pokud dítěti pomůžete naučit se anglicky, budete s ním udržovat blízkost a porozumění a harmonický vztah.

4. Interaktivní hodiny
Na hodinách se používají různé typy aktivit. Jedná se o cvičení, písně, hry a komiksy. S nimi je snazší udržet pozornost dítěte a jeho zájem se pouze zvyšuje. Žádné nudné a jednotvárné úkoly. Hodiny jsou plné interaktivity, kterou milují zejména mladí studenti.

5. Naše škola pro Vás pracuje celé léto!
Letní prázdniny jsou skvělou příležitostí ke zdokonalení se v angličtině. Jelikož školní hodiny se už skončily, dítě má více volného času na to, aby se učilo jazyk. S aplikací All Right se můžete učit kdekoliv na světě: na moři, v horách, s babičkou na vesnici. Hlavní věc je dostupnost internetu a telefonu po ruce.

6. Certifikovaní učitelé
Individuální hodiny pro děti od 4 let se standardními, prémiovými učiteli a rodilými mluvčími. Debatní kroužky podle zájmů o různých tématech (zahrnuté v balíku hodin).

Psaný text: "Znalosti jsou nejlepší dárek. Darujte svým přátelům dárkový poukaz na hodiny angličtiny od AllRight."
Kurz angličtiny za přijatelnou cenu. Zkušební hodina je ZDARMA
4
Video, které zobrazuje učitele (5. příběh)
Ukázka učitelů na webové stránce školy. Učitelé jsou standardní, prémioví a rodilí mluvčí. Pouze 4 ze 100 učitelů prošly přísným výběrovým řízením a jsou součástí týmu. Všichni učitelé mají vyšší pedagogické/jazykové vzdělání, mezinárodní osvědčení a rozsáhlé zkušenosti s prací s dětmi různého věku. Naším hlavním úkolem je vštípit dětem lásku k učení angličtiny a zapálit jim jiskru v očích! Na stránce můžete poznat každého učitele, čtěte o nich recenze od rodičů a sledujte videoprezentaci. https://allright.com/teachers

Psaný text: AllRight Vás nenutí učit, ale zamilovat se do angličtiny.
Promo kód, který poskytne +2 individuální hodiny při prvním zakoupení balíčku hodin (udělujeme ho 3 dny před zveřejněním).

Přidejte potáhnout a znak školy na Instagram @allright_global

Ukázka reklamy