Reklama w filmie na YouTube
Ważne kwestie organizacyjne
Umówimy dla Ciebie lekcję z naszym nauczycielem
Na filmie musi pojawić się fragment lekcji, w którym widać interakcję dziecka z nauczycielem (jak odpowiada na pytania, rozmawia, cieszy się). Zależy nam, żeby lekcja odbyła się na laptopie lub tablecie.
Czas wyjścia nagrania

Publikacja filmu musi mieć miejsce w godzinach 12:00-15:00 w umówionym dniu.
Zatwierdzenie materiału

Nagrany materiał należy do nas przesłać najpóźniej 3 dni robocze przed publikacją. Prosimy o przesłanie wetransferem na adres pr.marketing@allright.com.
Wykorzystanie materiału

Prosimy o zgodę na wykorzystanie nagranego materiału w naszych fb ads i innych materiałach promocyjnych szkoły. Napisz nam swoją odpowiedź w mailu.
Szczegóły techniczne publikacji:

✅Fragment o naszej szkole powinien stanowić logiczną część całego filmu

✅ WAŻNE! Fragment o AllRight nie powinien wyglądać jak typowa reklama, ale być pokazany jak najbardziej naturalnie,

✅ W części do zamieszczenia informacji (w prawym górnym rogu) zamieszczamy link do filmiku na kanale szkoły na YouTube. Po kliknięciu w "i" powinien się pojawić tooltip z linkiem: https://bit.ly/3dQV5fQ

✅ W opisie filmu, w pierwszych 3 wierszach zamieszczamy informacje:
- Zapisz się na lekcję w AllRight (i tu podajemy link, który wyślemy po zaakceptowaniu materiału),
- Zajrzyj na ich YouTube: https://bit.ly/33q9xY2
- Każdy nowy uczeń, który zakupi pierwszy dowolny pakiet lekcji z kodem (kod podajemy po zaakceptowaniu materiału), otrzyma 2 dodatkowe lekcje gratis..

✅ Do filmu dodajemy hasztagi: #allright_pl #angielskizallright_pl #opinie_allright

Byłoby świetnie, gdyby w tytule filmu znalazła się nazwa naszej szkoły, a w materiale pojawiło nasze logo.
Będziemy także wdzięczni za zapowiedź filmu na stories.
Treści wizualne
1
Fragment lekcji
Na filmie musi znaleźć się fragment lekcji, na którym nastolatek rozmawia z nauczycielem (zależy nam na pokazaniu emocji, zaangażowania w zajęcia). Prosimy, aby lekcja odbyła się na komputerze lub laptopie. Ważne jest, by podczas lekcji towarzyszył dziecku rodzic - chcemy pokazać poparcie dorosłych dla nauki online w AllRight. Rodzic w rozmowie z nauczycielem na początku lekcji wyraża życzenia dotyczące nauki i mówi o celach, np. prosi o przygotowanie dziecka do egzaminów wstępnych, klasówki lub wyjazdu za granicę.
2
Zalety szkoły
Poruszamy najważniejszą kwestię:
Twoi rodzice będą z ciebie dumni, gdy dowiedzą się, że zdecydowałeś się poprawić swoją znajomość angieskiego lub rozpocząć jego naukę od zera! Powiedz im, że lekcje online w szkole AllRight mogą być Twoją przepustką do pomyślnej przyszłości!
Zajęcia online można łatwo dopasować nawet do najbardziej napiętego grafiku, ponieważ możesz uczyć się w dowolnym miejscu o dowolnym czasie, bez konieczności dojeżdżania gdziekolwiek. Nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę, ważniejsza jest systematyczność. Ucz się komfortowo w domu ze smartfona!
Wystarczy, że wyślesz rodzicom link, aby zapisali cię na bezpłatną lekcję próbną w AllRight 😉
Twoje chęci + nasza unikalna metoda nauczania = wspaniały rezultat!

Dlaczego warto wybrać Allright?

Będziemy wdzięczni, za użycie naszego logo w publikacji.

Ponieważ film jest skierowany do mlodych odbiorców - dzieci i nastolatków, prosilibyśmy o skupienie się na zaletach szkoły, które do nich przemówią:
⭐ Nauka angielskiego jest modna! Spójrzcie na młodych ludzi - większość z nich jest w trakcie nauki lub zna już angielski. Przydaje im się nie tylko w szkole, ale i na wyjazdach zagranicznych, podczas gier i oglądania filmów w oryginale, a także vlogów na YouTube 😉 AllRight to renomowana międzynarodowa szkoła online, dzięki której szybko i w komfortowy sposób nauczysz się języka.
⭐ Angielski to język międzynarodowy, umożliwia nam komunikację na całym świecie. W AllRight nie tylko przełamiesz barierę językową, ale także popracujesz nad akcentem - możesz uczyć się z native speakerem!
⭐ AllRight pomoże Ci w karierze. Znajomość języka angielskiego jest jednym z głównych wymagań stawianych kandydatom ubiegającym się o pracę w międzynarodowych firmach. Po zakończeniu nauki w AllRight, będziesz mieć większe szanse zdobycia atrakcyjnej pracy.
⭐ W każdym pakiecie zajęć w AllRight, oprócz indywidualnych lekcji z nauczycielem macie do dyspozycji grupowe zajęcia w klubach konwersacyjnych. To doskonała okazja, żeby poznać nowe słowa i zwroty oraz od razu wykorzystać je w rozmowie, a także nawiązać nowe znajomości. Praktyczne wykorzystanie wiedzy jest bardzo ważne, żeby sprawnie posługiwać się językiem.
3
Pokaż, jak zapisać się na lekcję.
Można kliknąć link: https://allright.com/pl/teachers. Prosimy powiedzieć, że dziecko może samo wybrać nauczyciela oglądając jego videoprezentację na stronie i czytając opinie innych uczniów.
Należy pokazać, jak zarezerwować lekcję próbną, podkreślić, że jest bezpłatna. Prosimy zaznaczyć, że warto wziąć udział w lekcji próbnej, jeśli rodzice zdecydowali się na zapisanie dziecka do AllRight, ponieważ tylko pierwsza lekcja jest darmowa, aby kontynuować naukę, należy zakupić pakiet zajęć.