Warunki odniesienia dla filmów YouTube
Ważne punkty organizacyjne
Weź udział w lekcji z nauczycielem:
Na wideo pokaż fragment lekcji, kiedy dziecko rozmawia z nauczycielem (jego emocje, to, jak bardzo wciągnięte jest w rozmowę). Preferujemy, aby lekcja odbywała się na komputerze lub laptopie.
Czas wyjścia nagrania:

Reklama od 10:00 do 12:00
Zatwierdzenie materiału:

Materiał reklamowy musi zostać zatwierdzony do 3 dni przed publikacją. Możesz wysłać wiadomość na adres: pr.marketing@allright.com
Wykorzystanie materiału:

Prosimy o zgodę na dodanie Twojego nagrania do materiałów promocyjnych szkoły i ponowne wykorzystanie go w przyszłości. Czekamy na Twoją odpowiedź.
Zalecenia dotyczące przesyłania wideo:
Reklama musi zostać wstawiona w odpowiedniej części wideo.

WAŻNE! Nagranie nie może być przedstawione jako reklama, musi być naturalne i pasować do kontekstu.

W infoboksie w pierwszych 3 linijkach opisu napisz:

W segmencie reklamowym w sugestiach dodaj link do kanału YouTube (prawy górny róg) - link do szkoły z UTM blogera
Zapisz się na kurs angielskiego dla dzieci - link (indywidualny link prześle Ci administrator)
Dodaj następujące tagi: #allright #отзывыallright #английскийдлядетей
Dodaj nazwę szkoły – AllRight – w tytule filmu. Nie jest to obowiązkowe, ale zalecane. (według uznania blogera, aby nie zabić zasięgu wideo)
Zalecamy użycie naszego logo.
Kilka godzin po publikacji zaanonsuj wyjście filmu w Stories.
Treść wizualna
1
Fragment lekcji
Na wideo pokaż fragment lekcji, kiedy dziecko rozmawia z nauczycielem (jego emocje, to, jak bardzo wciągnięte jest w rozmowę). Preferujemy, aby lekcja odbywała się na komputerze lub laptopie.
2
Zalety szkoły
Naturalnym głosem podsumuj zalety naszej szkoły (wybierz kilka ważnych faktów), dzięki którym wybijamy się spośród innych szkół i dla których warto nas wybrać.
❗ Zalecamy wykorzystanie własnych kreatywnych pomysłów i sugestii.
Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, razem sprawimy, że Twoje pomysły będą jeszcze ciekawsze i jeszcze bardziej kreatywne.

«Dlaczego warto wybrać AllRight?»:

- Brak motywacji w nauce języka? Nauczyciel znajdzie indywidualne podejście i sprawi, że dziecko pokocha angielski. Nauczyciel skupia się na uczniu przez cały czas trwania lekcji.
Nauczyciel śledzi sukcesy dziecka, chwali, w delikatny sposób poprawia błędy. Nasi lektorzy zawsze biorą pod uwagę zainteresowania dziecka, co pomaga w nawiązaniu lepszego kontaktu.

- Dziecko spędza dużo czasu za komputerem? Dzieci tego pokolenia nie wyobrażają sobie życia bez telefonu i komputera. Wykorzystaj to na swoją korzyść razem z AllRight!
Rodzice mogą być pewni jakości kształcenia i postępów w nauce. Nauka angielskiego online jest nie tylko modna, ale także praktyczna i efektywna.
Pozwól dziecku na poszerzanie horyzontów. W przyszłości nie będzie mieć problemów z angielskim w szkole i będzie czuć się pewnie wśród rówieśników.


- Nie masz już sił na szukanie profesjonalnego nauczyciela (native speakera) angielskiego?
Znalezienie w internecie nauczyciela z USA z dobrymi opiniami to trudne zadanie. Nasza szkoła wybrała najlepszych lektorów angielskiego specjalnie dla Ciebie.
Wszyscy nasi nauczyciele: native speakerzy, obcojęzyczni oraz polskojęzyczni przeszli ścisłą selekcję. Lektorzy posiadają doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz dziećmi. Opinie o każdym nauczycielu dostępne są na stronie szkoły. Nauczyciele z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii.


- Nie wiesz, jak poprawić angielski dziecka, ale nie chcesz na nie naciskać?
Według ekspertów powinniśmy uczyć się angielskiego przynajmniej przez godzinę dziennie. Długie przerwy powodują cofanie się w nauce. Niech dziecko uczy się bez przerw i z radością! Internetowe lekcje odbywają się na interaktywnej platformie (na której znajdują się wszystkie potrzebne materiały).

- Nie masz czasu, aby wozić dziecko na zajęcia dodatkowe? Internetowe lekcje angielskiego pomogą zaoszczędzić czas! Można uczyć się wszędzie i o każdej porze. Nie trzeba nigdzie jeździć: zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.
Tematy lekcji wybieracie sami. Informacje najlepiej przyswaja się w przyjaznym i znajomym środowisku: dziecko znajduje się w domu, nie jest głodne i zmęczone podróżą. Grafik zajęć można przygotować samodzielnie, a także śledzić postępy dziecka.

- Do pakietu zajęć dołączone są kluby konwersacyjne – to doskonała metoda na ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych. Nie zabieraj dziecku możliwości rozwoju i bycia o krok przed kolegami z klasy. Nauczyciel dynamicznie prowadzi zajęcia, a dziecko może zaprzyjaźnić się z rówieśnikami z innych państw. Posiadamy także ciekawe kursy, np. Minecraft.

- Zajęcia, na których można ćwiczyć angielski w przyjaznym środowisku.
3
Pokaż, jak zapisać się na lekcję.
Prosimy o pokazanie, jak zapisać się na próbną lekcję na stronie https://allright.com
Możesz także pokazać jak wygląda konto, jacy nauczyciele są dostępni i jak wyglądają opinie o nich (pokaż materiały na koncie, tematy lekcji i nagrania). Zaznacz, że szkoła posiada bezpłatną aplikację, dzięki której można brać udział w lekcjach na telefonie i tablecie.
Pokaż jej funkcjonalność. W aplikacji AllRight można nie tylko brać udział w lekcjach, ale również uczyć się z wesołym animowanym bohaterem – liskiem Charlie. On jest Waszym korepetytorem angielskiego.
Aplikacja jest dostępna i darmowa dla wszystkich naszych uczniów. W aplikacji można także śledzić postępy dziecka, obejrzeć omówione tematy i powtarzać słowa. Rodzice mogą także kontrolować uzupełnianie prac domowych.