Individual English classes for kids
with native speakers
Learn English with Allright-online school
Fill out the form below and get your complimentary lesson booked
We have teachers for all the age groups! 4-6, 7-10, 11+
Get you staff done while your kid is learning english!
Our are certified proffesionals teachers have 10+ years experience of working with children!
Choose a teacher yourself!
Choose from 300+ teachers from 20 countries including the USA, Great Britain, Poland, Phillipines and etc.
Meet our leaders
The smartest people work every day to provide the best service and to make our clients happy
Jelena Cadjenovic
English teacher
Teaches children from 2 - 14 years, specialising on American English
Aleksandra Marković
English Teacher
A certified teacher with 4+ years of experience working with kids.
Anetta Jo
English Teacher
Ann has 15 years experience of teaching english. Ann is also a proud mother of 2 cute boys.
Get to know the teacher!
Our teachers have prepared the welcome video specialy for you!
We work hard everyday to make our clients happy.
Fill out the form and get your first complimentary lesson scheduled
People trust us
We are #1 online school english school for kids in Eastern Europe.
100 000+
Classes completed by our students
300+
Certified teachers
3 000+
Students taking classes with our us
Have a look at some of our clients feedbacks
Wiecie, że będąc na wakacjach/wyjeździe czy też oddając dzieci do dziadków.....nie muszą przepadać im zajęcia językowe?
@allright_pl....nauka języka online W przypadku takim jak nasz, gdzie w roku szkolnym mamy 2 razy w tyg zajęcia z piłki nożnej & 2 razy zajęcia z piłki ręcznej, basen i logopede....nie zawsze starcza czasu, ale i chęci na kolejne zajęcia językowe. One natomiast, są dla mnie obecnie priorytetem! Junior idzie do pierwszej klasy, a prywatne przedszkole językowe jak się okazało po czasie, pozostawiało wiele do życzenia! Nie chcę, aby junior został w tyle za rówieśnikami. Od mc testujemy zajęcia online razem z @allright_pl Dzisiaj możecie zobaczyć i usłyszeć niesamowicie uroczą lektorkę
Myszka_szaraa_
Tosia od zawsze zadziwia mnie swoim sprytem i inteligencją ale ostatnio to, jak dała czadu przy pierwszej lekcji języka angielskiego przeszło moje wyobrażenia! Powtarzała słowa, nazywała kolory, a przy tym świetnie się bawiła W internetowej szkole @allright_pl lekcje prowadzą wyszkoleni lektorzy, którzy mówią do dzieci tylko po angielsku. To co mnie również pozytywnie zadzwiło to znakomite podejście do dzieci! Tosia na początku się wstydziła ale zaraz tak się rozkreciła, że smutno jej było jak lekcja się skończyła. Tak więc, nauka nie musi być nudna.
A Wasze dzieci uczą się języków obcych lub mają jakieś inne zajęcia dodatkowe? Ja planuje w przyszłości Tosie zapisać na taniec lub akrobatyke.
Sylwia_balchan
Czy wasze dzieci uczą się angielskiego ?
Moje tak i uważam, że na to nigdy nie jest za wcześnie. Dzieci bardzo szybko przyswajają wiedzę a gdy jest im podana na tacy w odpowiedniej formie to już w ogóle
Wczoraj Nikola mogła przetestować naukę języka angielskiego online. Taka opcja jest coraz bardziej popularna. jeżeli chcecie zobaczyć na czym to polega zajrzyjcie do @allright_pl i skorzystajcie z pierwszej lekcji zupełnie za darmo. Przesuncie palcem w bok i obejrzyjcie kawałek naszej lekcji. Nikola była zachwycona a nauczycielka z mega podejściem dodam, ze całą lekcja była tylko w języku Angielskim.
Mama_na_warcie
Nauka języków obcych- jedni uwialbiają, inni nie! Jak to było z Wami mamuśki? Ja zawsze lubiłam i nawet dobrze mi to szło.
Antoni nie podziela mojego zdania i jakoś tak niechętnie podchodzi do nauki angielskiego ale udało nam się znaleźć super sposób!
Nauka języka z domu! Z lektorem,który mówi do dziecka tylko po angielsku! Do tego Gabi też brała czynny udział i naprawdę pięknie powtarzała szczerze Wam polecam spróbować, bo to jest megarozwiązanie! A sam Antek dziś rano stwierdził, że chciałby się tak uczyć
Igusiowa
Top 6 questions?
W jakim wieku najlepiej zacząć zajęcia?
Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej rozpocząć naukę od 4. roku życia. W tym wieku dziecko jest coraz bardziej pracowite i uważne, co pozwala mu uczyć się online. Zachęcamy do wzięcia udziału w lekcji próbnej, aby sprawdzić gotowość dziecka do tej formy nauki.

Jaką metodą są prowadzone zajęcia?
Program nauki został przygotowany w oparciu o metodę komunikacyjną Cambridge. Szczegółowy opis znajduje się w zakładce Proces Nauczania u góry strony.

Czy są zadawane prace domowe?
Wybór pozostawiamy rodzicom, ale zalecamy, aby dziecko utrwalało materiał po lekcji. Nauczyciel ustala z rodzicami objętość pracy domowej.

Czy w lekcji może brać udział dwoje dzieci?
Decyzję o prowadzeniu wspólnych zajęć podejmujemy po przeprowadzeniu lekcji próbnej. Dzieci powinny być w podobnym wieku i na tym samym poziomie znajomości języka angielskiego.
  Ile kosztują zajęcia?
  Koszt nauczania jest uzależniony od tego, czy zajęcia prowadzi native speaker czy nauczyciel obcokrajowiec, jaki jest czas trwania lekcji (30 lub 60 minut) oraz od liczby zamówionych lekcji. Lekcja próbna jest darmowa.
   Czy udzielacie zniżek rodzinom?
   Im większy pakiet lekcji kupujesz, tym mniejszy będzie koszt jednej lekcji. Można kupić duży pakiet lekcji, a my podzielimy go na wymaganą liczbę dzieci. To bardziej opłacalne rozwiązanie od płacenia za niewielkie pakiety lekcji dla każdego ucznia oddzielnie.
    Our contacts
    Feel free to write and call us. We really love to communicate with our clients.
    Tel./What's App: +48-577-913-261
    pomoc@allright.com

    2711 Centerville Road, Suite 400, Wilmington, Delaware, 19808, USA